Koho sledovat na českém instagramu, když se učíte španělsky

✔️ Máte rádi instagram? 

✔️ Trávíte na něm alespoň 10 minut denně?

✔️ Učíte se španělsky? 

✔️ Potřebujete odložit na chvíli učebnice?

✔️ Chcete toho umět víc?

Odpověděli jste alespoň 3x SÍ? A já si myslím, že ano! Znám vás. Mám pro vás několik tipů, koho z lektorů španělštiny v Čechách sledovat a tím se španělštinou obklopovat víc a víc. 

Vybrala jsem 11 profilů. Každý je jiný, každá autorka je lektorkou španělštiny a každou z nás baví. Samozřejmě, že mezi nimi najdete i autorky blogu Španělských jednohubek, ale přidala jsem i další, které mne zaujaly, baví mne a sleduji je. Určitě vám budou přínosem. 

Takže mobil do ruky a jdeme na to! 

 1. Spanelske jednohubky – profil lektorek projektu Španělské jednohubky, blogu pro všechny příznivce španělštiny a španělsky mluvících zemí. Sledujte a neuteče vám žádný nový článek či akce, kterou pořádají společně. 

Další profily jsem seřadila abecedně.

 1. Espanol_con_almaeu – profil Anety Psotové, který se zaměřuje na pokročilejší studenty španělštiny. Aneta píše skvělý blog a vybírá si zajímavá témata. 
 1. Espanol_con_jessi – profil Jessicy Kuželové, mladé lektorky španělštiny, která umí vytvářet skvělé materiály do lekcí a prima infografiky. 
 1. Espanol_innovativo – začínající profil Patricie Strnadové, který se poutavou infografikou snaží upozornit na veselé zajímavosti ve španělštině. 
 1. Espanolka.spanestina – profil lektorky Olgy Šarapaková, kde se dozvíte zajímavých materiálech, knížkách i hrách, které vám mohou se španělštinou pomoci. 
 1. Es que espanol – profil Veroniky Čadové, který vás nenechá se vymlouvat. Poučné infografiky a krátké kvízy, které vás budou bavit.
 1. Mluv spanelsky – profil lektorky Kristiny Uhlířové, která tvoří skvělé online kurzy vás zaujme svými reels a velmi dobře zpracovanou grafikou a obsahem.
 1. Spanelstina do kocarku – profil Zdíši Dubišarové rozhodně není jen pro matky. Zaposlouchejte se do španělsky mluvených stories s českými titulky, nebo si protrénujte slovní zásobu v testech. 
 1. Spanelstina.do.plavek – profil Ivany Kudrnové, lektorky španělštiny, která se snaží probouzet v lidech jejich hispánské já. Na profilu najdete tipy, jak se snadněji a lépe učit, odkazy na články na blogu, cestovatelskou inspiraci a další. 
 1. Spanelstina o pate – profil lektorky Petry Vronkové, spoluautorky Španělských jednohubek je plný velmi poučných infografik, které se týkají převážně slovní zásoby a zajímavých vazeb. 
 1. Spanelstina pro samouky – profil Marušky Horákové, která vede na facebooku skupinu stejného názvu začne brzy nabírat obrátky 

Nebojte se pátrat, klikněte na “kouzelnou lupu” na instagramu a napište španělština/spanelstina a uvidíte, co objevíte. Je tam toho plno. Vyberte si, co vás baví, vyberte si toho, kdo vás baví a využívejte sociální sítě pro ponořování se do španělštiny. Ať to na vás bliká. 

Hola, me llamo Ivana Kudrnová a španělština je mým životem. Jsem lektorkou španělštiny, autorkou projektu Španělština do plavek a pomáhám lektorům profesionálně učit (nejen) online v projektu Digitální lektoři. Mám za sebou 16 let praxe, stovky studentů, tisíce hodin a situací. Španělštinu jsem studovala a žila jsem ve španělsky mluvících zemích. Do kurzů dávám své hispánské já a těším se, až probudím to vaše. Učení musí být totiž dřina i legrace zároveň!
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.