Vamos a Patagonia

Je jedním z vašich snů vyrazit do na jih Latinské Ameriky do Patagonie? Pak mám interaktivní cvičení právě pro vás!

Je to takové ideální 2 v 1: po jeho shlédnutí budete mít praktické informace o tom, co s sebou a na co se připravit, ale rovnou připravíte i svou španělštinou s tou správnou slovní zásobou.

V tomto interaktivním videu na vás čeká 29 otázek díky kterým:

  • si procvičíte slovní zásobu různé výbavy, která se vám bude hodit s sebou, ale taky slova jako trasa, nebo ubytování, atd.
  • si potrénujete psaní a porozumění poslechu (americké španělštině – v tomto případě z Panamy)
  • budete mít spoustu užitečných infomací o tom, jak je to s cenami, na co být připraveni nebo co rozhodně nezapomenout, protože vás bez toho někam nepustí

Důležitý tip: na otázky dostanete zpětnou vazbu – po odkliknutí vaší odpovědi můžete dole malým a šedivým písmem vidět odpověď.

🗻🗻🗻 Překvapilo vás něco? Chystáte se? Máte již zkušenost? Podělte se o tom s námi v komentářích!

➡️ A takhle to přesně funguje na mých lekcích – vaším snem je dostat se do Patagonie? Tak se na to připravíme ve španělštině –> zjistíme jak se tam dostat, co potřebujete, připravíte si itinerář a vykomunikujete si potřebné situace. Mohla bych vám takhle pomoct? Tak se mi nebojte napsat, budu se těšit!

Hasta luego, Vero

Vero je lektorka španělštiny a autorka projektu Es que. Španělský jazyk vybrousila na akademické půdě i na ulicích Mexika a Kanárských ostrovů. Španělština pro mě není jen o výuce, ale i o každodenním kontaktu s hispánským prostředím. Své zážitky přenáším do lekcí, proto mě baví spolupráce, kde jde o víc než jen gramatiku. Chci, aby se mnou studenti pronikli do španělštiny skrz vlastní zájmy a jejich výmluvy, proč pro svou španělštinu nic neudělali, přestaly platit.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.