Visitando a Frida

¿Te gusta el arte? ¿Eres fan de Frida? ¿Echas de menos visitar los museos? 

Pokud si alespoň na jednu z těchto otázek odpovíš SÍ!, tak se mrkni na tento materiál a připrav se na budoucí návštěvu muzea Fridy Kahlo, které se taky jmenuje „la Casa Azul“. V tomto materiálu najdeš text z jejich webových stránek, spolu s návodnými otázkami k porozumění a nakonec taky odpovědi. Rozklikni zelené tlačítko v prezentaci a věnuj pár minut španělštině v reálném životě. ¿Entiendes sin problema?

Víc se můžeš dočíst a potrénovat přímo na webových stránkách muzea: https://www.museofridakahlo.org.mx/es/ či se tam rovnou vydat na virtuální prohlídku:  https://www.recorridosvirtuales.com/frida_kahlo/museo_frida_kahlo.html

¡Disfruta!

Vero je lektorka španělštiny a autorka projektu Es que. Španělský jazyk vybrousila na akademické půdě i na ulicích Mexika a Kanárských ostrovů. Španělština pro mě není jen o výuce, ale i o každodenním kontaktu s hispánským prostředím. Své zážitky přenáším do lekcí, proto mě baví spolupráce, kde jde o víc než jen gramatiku. Chci, aby se mnou studenti pronikli do španělštiny skrz vlastní zájmy a jejich výmluvy, proč pro svou španělštinu nic neudělali, přestaly platit.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.