Visitando a Frida

15.1. 2021Veronika Čadová159x0

¿Te gusta el arte? ¿Eres fan de Frida? ¿Echas de menos visitar los museos? 

Pokud si alespoň na jednu z těchto otázek odpovíš SÍ!, tak se mrkni na tento materiál a připrav se na budoucí návštěvu muzea Fridy Kahlo, které se taky jmenuje „la Casa Azul“. V tomto materiálu najdeš text z jejich webových stránek, spolu s návodnými otázkami k porozumění a nakonec taky odpovědi. Rozklikni zelené tlačítko v prezentaci a věnuj pár minut španělštině v reálném životě. ¿Entiendes sin problema?

Víc se můžeš dočíst a potrénovat přímo na webových stránkách muzea: https://www.museofridakahlo.org.mx/es/ či se tam rovnou vydat na virtuální prohlídku:  https://www.recorridosvirtuales.com/frida_kahlo/museo_frida_kahlo.html

¡Disfruta!

Lektorka, která si na své práci užívá kreativitu a dynamičnost. Již nějakou chvíli propadá kouzlu online prostředí. Ráda seznamuje studenty s hispánským světem od nuly, ale taky zlepšuje to, co již umí. Žila v Mexiku, kde si prošla školou dvojsmyslů, a na Tenerife se naučila, že neexistuje autobus, nýbrž guagua.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Chceš, abychom tě informovali o nových příspěvcích na blogu? Pošli nám svůj email a my se postaráme o to, abys o žádný nepřišel/ nepřišla.

  • Pokud jsi lektor/ka španělštiny a chceš se k nám přidat už teď jsi vítán/a. Napiš nám a domluvíme se.

  • Kategorie